Montážní technik tepelných čerpadel

Kontakty
zaměstnavatel: Solar Solution Energy, s.r.o.
pracoviště: Studeněves 80, 27379
mzda: od 25000
Popis pozice
Požadujeme:
ŘP sk B výhodou, znalost ruského nebo ukrajinského jazyka výhodou (v dané odbornosti),
praxe v oblasti instalace a servisu tepelných čerpadel výhodou.

Telefonický kontakt viz výše Po - Pá - 9:00 - 17:00 hod.
E-mailový kontakt viz výše.

Volná místa v okolí Tuřany

Manažer divize tepelných čerpadel

Nabízíme: prémie. Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Prodavač/ka v potravinách (maloobchod)

Požadujeme: znalost plynulého vietnamského jazyka výhodou. E-mailový kontakt viz výše.

Policista / policistka

Požadujeme: plnoletost, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, vzdělání úplné střední s maturitou, ...

Pomocní kuchaři

Požadujeme: dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán. Náplň ...

Administrativní pracovník marketingu

Na pozici specialisty digitálního marketingu budete zodpovědní za plánování, realizaci a ...

volná místa Tuřany