Project Manager

Kontakty
zaměstnavatel: Alta Smart A.G. s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 120000
Popis pozice
Kontakt:e-mail: altasmarta.g00@seznam.cz
Požadavky
? Znalost agilních/neagilních metodologií a SDLC
? znalost Strategií odhadů, WBS, Ganttova diagramu, síťových diagramů a plánů zdrojů
? Odbornost v hodnocení a řízení kritických cest a rizik
? Zkušenosti s nástroji pro plánování a správu pracovní zátěže a zdrojů
? Zkušenosti se správou požadavků
? Zkušenosti s vedením lidí
? Zkušenosti s webovými projekty a desktopovými aplikacemi
? Management získané hodnoty
? Výborné písemné i verbální komunikační schopnosti
? Pokročilá mluvená a psaná angličtina a ukrajinština
Bylo by plus:
? více než 2 roky zkušeností v reklamní doméně
Osobní profil
? Iniciativa
? Proaktivní
? Silné vůdčí schopnosti
? Zodpovědný
? Pozorný
? Rychlý žák
? Schopnost pracovat ve stresu
? Otevřený
? Dobrý komunikátor
? Dobré analytické schopnosti
? Orientace na výsledek a sebemotivace
? Být tvůrcem rozhodnutí a mít dovednosti při řešení problémů
? Prokázaná schopnost pracovat s více úkoly, pracovat s krátkými termíny a upřednostňovat úkoly
Odpovědnosti
? Spolupracujte s obchodními jednotkami a zainteresovanými stranami na stanovení vize a cílů projektu a funkčnosti produktu
? Dohlížet na všechny fáze projektové činnosti, včetně odhadu, zahájení, plánování, realizace, kontroly a uzavření
? Facilitace řízení změn, návrh procesů, řízení obchodních požadavků
? Řídit, monitorovat a plánovat realizaci projektu. Dodávejte projekty včas a v rámci přiděleného rozpočtu
? Sledovat milníky a výstupy projektu
? Proveďte projektovou pitvu a vytvořte zprávu s doporučeními, abyste mohli vypracovat lekce
naučené pro neustálé

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

§97d
Praha

Praha

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Požadujeme certifikát z oboru tradičních thajských masáží a praxi v oboru. Anglický jazyk vítán.
Praha

klientský poradci

vbartosova1@koop.cz obsluha nových i stávajících klientů na přepážce, řešení požadavků, zpracování ...
Praha

Kushniruk Oleh, tel.: 608 643 634, 9.00-18.00 e-mail: olmasterdom2022@gmail.com
Praha

Praha

volná místa Praha