Obsluha CNC strojů v truhlářské výrobě

Kontakty
zaměstnavatel: HASPO SYSTEM s.r.o.
pracoviště: Chotíkov 343, 33017
mzda: od 22858
Popis pozice
Náplň práce:
obsluha CNC nářezového, olepovacího, obráběcího centra - opracování laminových desek.
Požadujeme ŘP sk. B, znalost technologie v truhlářské výrobě výhodou
Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na dopravu,
- stravenkový paušál
-2 dny dodat. dov.
- příspěvek na dovolenou a vánoční svátky

Volná místa v okolí Chotíkov

Nákupčí junior

Náplň práce: - Jednání s dodavateli, vyjednávání obchodních podmínek, uzavírání smluv - řešení ...

Kadeřník

Požadujeme: - min. základní vzdělání, vyučení v oboru výhodou nebo rekvalifikační kurz výhodou, ...

Kadeřník/Kadeřnice

Požadujeme: - vyučení v oboru výhodou nebo rekvalifikační lurz v oboru případně praxi - ...

Montážní pracovník

První kontakt e-mailem.

Administrativní pracovník

Brusiči nástrojů a kovů

volná místa Chotíkov