pomocný kuchař

Kontakty
zaměstnavatel: Ciccio Kebab s.r.o.
pracoviště: Göthova 64, 38001
mzda: od 19600
Popis pozice
KONTAKT E-MAILEM
- znalost obsluhy zařízení pro výrobu kebabu
- znalost anglického jazyka výhodou (komunikační jazyk na pracovišti)
- střídání směn v rámci otevírací doby provozovny (Po-Čt 10:00-21:00, Pá-So 10:00-22:00, Ne 11:00-21:00)
Nabízíme: firemní stravování

Volná místa v okolí Báňovice

hlavní ekonomicko-finanční ředitel/ka

znalost vietnamského jazyka - pravidelná spolupráce s vietnamskými partnery (nemluví česky); úroveň ...

Obsluha v rychlém občerstvení

KONTAKT E-MAIL težká břemena (30 kg)

POMOCNÝ DĚLNÍK

Jemnice

Účetní

Náplň práce: zadávání veškerých účetních dokladů - faktury, pokladny, interní doklady, DPH. ...

Ekonom

Očekáváme znalost účetnictví a navazujících daňových předpisů, samostatnost, zodpovědnost, ...

pracovník prodeje a přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení

KONTAKT E-MAILEM výhodou znalost turecké/kurdské kuchyně

volná místa Báňovice