Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Kontakty
zaměstnavatel: DANOL COMPANY s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
telefonicky: tel.: 776759969 (pondělí a čtvrtek 10-12:00 hod.)

Pohovor: adresa: 5. května 1142/10, Praha 4, Po a Čt 10-12,00h.,

Volná místa v okolí Praha

koordinátor(ka) úklidu

kontakt: PULATOV TOKHIR, e-mailem: skytravelandcompany@gmail.com upřesňující informace: řidičský ...
Praha

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Kontakt: e-mail: kuzninid@gmail.com práce o víkendech a svátcích, spolehlivost
Praha

Automechanici

Vokurka Jan, e-mail: prosek@pneuservis-pavlik.cz Znalost AJ, zkušenost s autodiagnostikou, ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

Kontakt: Hrubik Andriy, tel.: 608 434 336 Po - Pá 9 - 14 hod., e-mail: DRON78@seznam.cz
Praha

volná místa Praha