recepční

Kontakty
zaměstnavatel: Hotel Operations Brno, spol. s r.o.
pracoviště: Holandská 1022, 63900
mzda: od 27000 do 32000
Popis pozice
Vaší prioritou bude péče o klienty (např.check in, check out)
· Budete hostům poskytovat veškeré potřebné informace o hotelu, městě, akcích, atd.
· Nedílnou součástí jsou také administrativní úkony
· Pracovní prostředí, kde si zaměstnanci cení nejvíce férovost a jasná pravidla
· Profesionalita, dlouhodobě fungující systém i firemní kultura

Co od vás očekáváme

· Máte rád/a práci s lidmi a spokojený klient je vaší prioritou
· Máte zkušenost s komunikací s klienty nebo jste absolvent a chcete se učit novým věcem
· Vaše čeština a angličtina jsou na dobré úrovni
· Zvládáte práci na PC na uživatelské úrovni
· Máte v sobě přirozenou pohostinnost, spolehlivost a časovou flexibilitu
· Jste schopní řešit neočekáváné situace během směny

Co vás u nás potěší

· Motivující složka mzdy (prémie, dýška, další odměny a soutěže)
· Multisport karta
· Krásná jídelna s nejlepším kávovarem a jídlem zdarma
· 5 týdnů dovolené
· Take care program (wellness week, sportovní a charitativní aktivity)
· Sleva na ubytování v našich hotelech po celém světě
· Každý den dostanete vyžehlenou uniformu, kterou vyčistíme za vás

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

filetář/ka ryb/pracovník skladu

Praxe výhodou. Příspěvek na stravování. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Úklidový pracovník

montér suchých staveb

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

PRACOVNÍK LAHŮDKÁŘSKÉ VÝROBY

Náplň práce: Příprava surovin do výroby dle receptur jednotlivých výrobků Obsluha míchacího stroje ...

Sales Coordinator

Plynulá znalost angličtiny. Komunikace s distributory dle přiděleného portfolia, zpracování ...

Recepční - Superviso

Co vás u nás čeká o Vaší prioritou bude péče o klienty (např.check in, check out) o Budete hostům ...

volná místa Brno