PRACOVNÍK LAHŮDKÁŘSKÉ VÝROBY

Kontakty
zaměstnavatel: GASTRO - MENU EXPRESS a.s.
pracoviště: U hřiště 654, 62500
mzda: od 24000
Popis pozice
Náplň práce:
Příprava surovin do výroby dle receptur jednotlivých výrobků
Obsluha míchacího stroje a kutru
Vedení evidence výrobků
Dodržování výrobních postupů a hygieny práce

Požadavky: Potravinářský průkaz, Dobrá fyzická kondice - zvedání břemen do 20kg,

Práce na ranní/odpolední směny - víkendy volné
Možnost kariérního růstu.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

montér suchých staveb

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Sales Coordinator

Plynulá znalost angličtiny. Komunikace s distributory dle přiděleného portfolia, zpracování ...

Recepční - Superviso

Co vás u nás čeká o Vaší prioritou bude péče o klienty (např.check in, check out) o Budete hostům ...

příprava pokrmů

Souhlas zaměstnavetele se zaměstnaneckou kartou.

Operátor výrobní linky

První kontakt osobně (pracovní dny 10:30 - 11:30), e-mailem, nebo telefonicky (pracovní dny 10:30 - ...

Ostatní uklízeči a pomocníci

volná místa Brno