Seřizovači a obsluha obráběcích strojů

Kontakty
zaměstnavatel: YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o.
pracoviště: Plazy 128, 29301
mzda: od 21800
Popis pozice
Prvotní kontakt:
tel.: 724 058 235

Požadujeme:
- vzdělání v technickém oboru výhodou
- praxe výhodu
- znalost AJ výhodou
- spolupráce s oddělením údržby "hlášení závad, které seřizovač není schopen odstranit"
- spolupráce s procesním technikem a procesním specialistou a zlepšování procesu
- rozjezd výrobního zařízení, spolupráce s inspektorem kvality při uvolnění

Volná místa v okolí Mladá Boleslav

Ostatní uklízeči a pomocníci

Prvotní kontakt: e-mail: speranta@seznam.cz

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti

Prvotní kontakt: Osobně na adrese Zalužanská 1292, 29301 Mladá Boleslav tel.: 736480049, e-mail: ...

Učitelé

Prvotní kontakt: e-mail: pekargmb@pekargmb.cz Uvítáme aprobaci matematika - chemie.

Řidiči nákladní dopravy

Prvotní kontakt: tel.: 326 329 512, Po-Pá 8 - 16 hod Požadujeme: - základní vzdělání - ridičský ...

Vedoucí provozu stravovacího zařízení

Prvotní kontakt: tel.: 775381780 e-mail h.liliana@post Požadavek: - dobrý zdravotní stav - ...

Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy

Prvotní kontakt: tel.: 775381780 e-mail h.liliana@post.cz

volná místa Mladá Boleslav