Front Office Manager

Kontakty
zaměstnavatel: EUROPE IVF International s.r.o.
pracoviště: Evropská 859, 16000
mzda: od 30000 do 40000
Popis pozice
Kdo nahlásil: Lenka Krčálová, e-mail: lenka.krcalova@europeivf.com
Baví Vás dávat věcem řád, jste orientovaní na spokojenost klientů, máte organizační a komunikační schopnosti, pak můžete být přesně tím, koho hledáme na pozici: Front Office Manager
Co bude Vaším úkolem:
" jste průvodcem českých i zahraničních klientů a zajišťujete bezproblémový chod recepce
" pečujete o naše klienty při objednávání, zodpovídáte jejich dotazy a požadavky
" máte na starost obsluhu rezervačního systému (aktualizaci údajů, přípravu dokumentace, administrativní a technickou podporu zdravotního týmu (pokladní operace, servis pro klienty)
" prezentujete kliniku a její služby, tedy i zajištění reprezentativního chodu recepce, s ostatními členy týmu budete součástí neustálého vylepšování podpory našim klientům
" udržujete pořádek a příjemné prostředí pro sebe i naše klienty
Jste náš člověk, pokud:
" chápete, že klient musí vědět, že je o něj dobře postaráno a může se na nás spolehnout
" umíte se naladit na skloubení organizace času klienta a našeho servisu
" umíte anglicky a německy slovem i písmem
" máte milé vystupování
" jste komunikativní, nebojíte se dotahovat práci do konce a umíte pracovat pod tlakem
" je pro Vás odpovědnost, spolehlivost a pečlivost na prvním místě
" máte smysl pro humor a máte schopnost zvládat nečekané situace
Co Vám můžeme nabídnout:
" finanční ohodnocení, které odpovídá vašim zkušenostem, znalostem a profesionalitě
" příjemné pracovní prostředí v nových prostorách kliniky umístěné přímo u stanice metra
" výjimečný tým, kterému záleží na každém členovi
" pozornost věnujem

Volná místa v okolí Praha 6

obchodní zástupci

tel.: 602 627 967 volat v út-pá od 13-14:00 hod. Hledáme zaměstnance s 5 letou praxí v zahraničním ...

Učitelé HV - 2. stupeň

Markéta Niklová, e-mail: info@zsmarjanka.cz

Pedagogové - rodilý mluvčí AJ

Markéta Niklová, e-mail: info@zsmarjanka.cz Pedagog - rodilý mluvčí AJ s pedagogickým vzděláním

automechanici

kontakt: Brabec Vladimír, tel.: 603 469 715, způsob kontaktu: telefonicky v době od 8 do 16 ...

ETOPEDI

SOCIÁLNÍ PEDAGOG

volná místa Praha 6