Asistenti prodeje - stylistka Fashion M&M

Kontakty
zaměstnavatel: Martina Pipková Loudová
pracoviště: Roztylská 2321, 14800
mzda: od 19700 do 28000
Popis pozice
Kontakt: tel.: 777303104, e-mail: shop@fashion-mami.cz; martina_loudova@email.cz

Martina PipkováLoudová, Fashion M&M přijme do svého týmu asistentku prodeje - stylistku do prodejny sídlící ve Westfield Chodov, na nule vedle ZARY.

Nabízíme: práci v příjemném kolektivu, možnost podlet se na nových kolekcích, zaměstnanecké benefity.

Požadujeme: příjemné vystupování, dobrá znalost českého jazyka.

Zaměstnanecké výhody: Premie, sleva na firemní oblečení

Volná místa v okolí Praha 4

Prodavači v prodejnách

KONTAKT : tel.: 777861995 8:30-17:00 hod., e-mail: info@maxbrands.cz

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Švédová Lucie, e-mail: luciesvedova01@gmail.com

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Moravcová Dana, tel.: 702214440, e-mail: hr@coloseum.cz

Pomocní kuchaři

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Ji Lin Xiaozhou, e-mail: sekretariat@ctca.cz Výhodou znalost čínského jazyka.

skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakt: v případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: tracy.ntt@seznam.cz Nabízíme: ...

volná místa Praha 4