Účetní

Kontakty
zaměstnavatel: Maso Brejcha s.r.o.
pracoviště: Blovice 20, 33601
mzda: od 40000 do 45000
Popis pozice
Pro naši společnost přijmeme kolegu nebo kolegyni na pozici účetní Místo výkonu práce je v Hradišťském Újezdě č.p. 20, Blovice
Požadujeme: Řidičský průkaz sk. B, praxe výhodou, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu,
MZDA: dle výkonu a platných předpisů.
Nabízíme: zázemí prosperující perspektivní rodinné společnosti, odpovídající platové ohodnocení, závodní stravování, pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem, příspěvek zaměstnavatele na odběr vlastních výrobků, pracovních pomůcky a další.
Zájemci o práci zasílejte životopisy na personalni@masobrejcha.cz

Volná místa v okolí Blovice

Geodet-stavař

Výše mzdy bude upřesněna na pohovoru
Blovice

Řezník/-nice

Místo výkonu Hradišťský Újezd. Bourání, koštění, úprava vepřového a hovězího masa. Nabízíme: ...

Administrativní pracovník/-ice

Pro naši společnost přijmeme kolegu nebo kolegyni na pozici administrativní pracovník/ce Místo ...

Pomocní dělníci ve výrobě

Prvotní kontakt telefonicky
Blovice

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

volná místa Blovice