Pomocný pracovník do výroby

Kontakty
zaměstnavatel: EC PARFUMS FACTORY s.r.o.
pracoviště: Medkova 886, 62700
mzda: od 22000 do 24000
Popis pozice
Práce ve výrobě: skládání krabiček, etiketování a práce na strojích.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

První kontakt telefonicky. Požadujeme: spolehlivost a pracovitost Souhlas zaměstnavatele se ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

První kontakt telefonicky nebo e-mailem, osobně. Indická a nepálská restaurace je zaměřená na ...

Strojírenský kovodělník

Úřední zkouška svářeče - certifikát české svářečské společnosti ANB , metoda svařování EN ISO ...

Pomocník v kuchyní

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Spolehlivost, pracovitost Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Pomocný kuchař

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

volná místa Brno