Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakty
zaměstnavatel: Joblogistic s.r.o.
pracoviště: Logistická 100, 27351
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 19500
Popis pozice
Jedná se o fyzicky náročnou práci (zvedání a manipulace s těžkými břemeny).

Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav,
- manuální zručnost,
- pracovitost, odpovědnost, bezúhonnost.

Telefonický kontakt: Po, Čt.: 10:00 - 15:00 hod. nebo e-mailem viz výše.

Volná místa v okolí Braškov

Vedoucí oddělení logistiky

Požadujeme: - znalost anglického jazyka, znalost čínského jazyka výhodou (komunikace s čínskými ...

Řidič sk. C, C+E

Požadujeme: - ŘP sk. C , C+E. Kontakt Po - Pá 8:00 - 16:00 hod. telefonicky nebo e-mailem viz ...

Pracovník/pracovnice pro zadávání dat

Požadujeme: SAP , 1C, výbornou znalost Excelu, - IFRS - výborná znalost, - pokročilou znalost AJ a ...

Pomocný operátor/ka výroby

Kontakt Po nebo St 9:00 - 14:00 hodin telefonicky nebo e-mailem viz výše.

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

E-mailový kontakt viz výše.

Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů

Kontakt možný osobně na uvedené adrese - Po - Pá - 9:00 - 14:00 hod. E-mailový kontakt viz výše.

volná místa Braškov