hráč / hráčka do skupiny II.houslí - Tutti

Kontakty
zaměstnavatel: Filharmonie Brno, příspěvková organizace
pracoviště: Komenského náměstí 534, 60200
mzda: od 27250 do 40120
Popis pozice
Písemné přihlášky, údaje o praxi a kopie dokladu o ukončeném vzdělání, strukturovaný životopis zašlete nejpozději do 11.4.2023
Předpokládaný termín nástupu 1.9.2023
Stravenky, 5 týdnů dovolené

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

kuchař/ka

Požadujeme znalost čínské kuchyně. Praxe min. 3 měsíce. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou ...

Pomocník v kuchyni

Požadujeme znalost čínské kuchyně. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Stavební dělník

Dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl

První kontakt telefonicky út, čt od 8:00 - 10:00 hodin. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou ...

kuchař

SUSCHI-ŠÉF práce v kuchyni Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

pomocný kuchař

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

volná místa Brno