Elektromechanik

Kontakty
zaměstnavatel: OMNIS PROJEKT s.r.o.
pracoviště: U Hřiště 527, 38232
mzda: od 28000 do 30000
Popis pozice
Náplň práce: Zapojovat rozvaděče dle technické dokumentace, zapojovat senzory, motory a další přístroje na strojích, požadavky: Elektrotechnické vzdělání a základní orientaci ve schématech.

Volná místa v okolí Velešín

Dělník provozovný pro povrchovou úpravu kovů

Příspěvek na stravování. Místo výkonu práce: Záluží 39, 382 32 Velešín

CNC seřizovač/operátor

Společnost OpeTech s.r.o., se sídlem ve Velešíně, se zaměřuje na komplexní dodávky v oblasti ...

Pomocný dělník

Možné zaškolení. Pracoviště dle zakázek po Jihočeském kraji. Prac. poměr na dobu neurčitou.

Klempíř

Dělník v pilařském provozu

Odebírání řeziva, výroba palet, příprava materiálu, manuální práce v atmosférických podmínkách. ...

PRODAVAČI SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ

znalost vietnamského jazyka výhodou, schopnost pracovat pod tlakem, zvedání břemen nad 15 ...

volná místa Velešín