ŘIDIČI sk. C+E, MEZINÁRODNÍ A TUZEMSKÁ KAMIONOVÁ DOPRAVA

Kontakty
zaměstnavatel: POUSTKA-SPEDITION s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 20000 do 30000
Popis pozice
Poustka Jaroslav, tel.: 736 630 607, e-mail: info@poustkasped.cz

Požadujeme:
Zodpovědného řidiče s kladným přístupem k práci a vozidlu, platné dokumenty k řízení vozidla C + E, kartu řidiče do tachografu, zdravotní způsobilost, praxi s návěsem, základní znalost českého jazyka.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu k vozidlu

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Grigoreva Olga, e-mail: infobkptrans.cz Praxe v oboru - výhodou
Praha

pečovatelka

Kontakt: email: personalni@uss4.cz, tel.: 777480016- volat v po -čt Po-Čt 08.00-16:00, Pá ...
Praha

KONTAKT : Plis Denys, tel.: 776570015 - Po-Čt-10-14h, e-mail: realtemp@email.cz
Praha

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

- volat 9.15h - Tetiana Parfan, tel.: +420 602 882 776 Pohovor po předchozí telefonické ...
Praha

Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení

Kontakt: Koukalová Veronika, e-mail: info@heko-group.cz Pracovní náplní jsou montážní práce ...
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

volná místa Praha