Automechanik

Kontakty
zaměstnavatel: Hoffmann a Žižák spol. s r.o.
pracoviště: Zápy 255, 13371
mzda: od 25000 do 55000
Popis pozice
Upřesňující údaje:
Vyučení v oboru
Výhodou je praxe na pozici automechanika osobních i nákladních aut, autotronika, diagnostika apod.
Ochota pracovat v dvousměnném provozu
Řidičský průkaz sk. B, příp. C

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, dotované stravování ve firemní jídelně, pojištění odpovědnosti, příspěvek na volnočasové aktivitty, jazykové kurzy

Volná místa v okolí Praha 3

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Pechová Lucie, tel.: 774435216 Po-pá 9-12 hod. Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme ...

Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Aktivní, znalost vietnamského jazyka výhodou kontakt osobně pondělí 10.00 až 11.00 hod. otevírací ...

Front-End developer

API Engineer

volná místa Praha 3