ŘIDIČ / ŘIDIČKA MKD

zaměstnavatel: PUMR & RYBA, TRANSPORT - SPEDITION, spol. s r. o.
pracoviště: Lázně Bělohrad 48, 50781
mzda: od 23640
Popis pozice
Kontakt: Nechanický Luboš, tel.: 724 171 885 ( 9:00- 15:00 hod.), e-mail: nechanicky@pumr-ryba.cz, lkw@pumr-ryba.cz
Přijmeme řidiče MKD pro dopravu po EU (zejména PL, D, F ), jedná se o SILO přepravy, sypkých materiálů. Zaučíme i nezkušené.
Požadujeme ŘP skupiny C+E.
Praxe výhodou a nástup možný ihned.
Benefity: 5 týdnů dovolené

Pozice je vhodná i pro občany EU a cizince na zaměstnanecké karty - program kvalifikovaný zaměstnanec..

Volná místa v okolí Lázně Bělohrad

KUCHAŘ / KUCHAŘKA

Pozice je vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty.

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA SPA RESORTU TREE OF LIFE

POKOJSKÝ / POKOJSKÁ

DĚLNÍK/DĚLNICE - ŠIČ/ŠIČKA

Kontakt: pí Orctová, telefonicky v úterý od 9:00 - 15:00 hod. na čísle 702 180 874 nebo e-mail: ...

Kontakt: Nechanický Luboš, tel.: 724 171 885 ( 9:00- 15:00 hod.), e-mail: nechanicky@pumr-ryba.cz, ...

volná místa Lázně Bělohrad