Senior Engineers

Kontakty
zaměstnavatel: 2N TELEKOMUNIKACE a.s.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 80000
Popis pozice
tel.: +420 225 271 779, e-mail: kariera@2n.com0

Zam výhody: benefit: možnost práce z domova tzv. "home-office"

Volná místa v okolí Praha

Taxikáři osobních a malých dodávkových automobilů

Praha

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

nerovnoměrně rozvržená pracovní doba , možnost práce o víkendech , odpovídající zdravotní stav
Praha

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

Bohdan Pryakha, první kontakt zájemce: Na výsluni 201/13, Praha 10. Strašnice 100 00, Pondělí od 13 ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

BOZOROV UMARJON, tel.: 773 316 068 pon-pat 14:00-16:00
Praha

Choriev Davron, tel.: 608 427 603 pon-pat 14:00-17:00
Praha

Prodavači potravinářského zboží

Thi Ngoc Pham, e-mail: hr1tin@seznam.cz Požadavky: Komunikativní, pečlivost, zodpovědnost, ...
Praha

volná místa Praha