prodavač/ka

Kontakty
zaměstnavatel: LiHu Store, s.r.o.
pracoviště: Týnská 179, 39001
mzda: od 19700
Popis pozice
kontakt telefonicky PO - PÁ od 14 hodin do 17 hodin
Pož. - ochota pracovat o víkendech a svátcích, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost

Volná místa v okolí Tábor

montážní dělník

Náplň práce: Montáž hal. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

číšníci a servírky

Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme praxi v obdobném provozu, čínský jazyk ...

kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme velmi dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční ...

obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Jedná se o obsluhu v prodejně kebabu. Náplní práce je tedy příprava kebabu, salátů, orientálních ...

obsluha stacionárních strojů

Obsluha stacionárních strojů, vhodné i pro ženy. Kontakt: telefonicky

řidič/ka sk. C

Místo výkonu práce: Tábor a okolí Hledáme řidiče skupiny C, práce v Táboře a okolí. Kontakt: osobně.

volná místa Tábor