Kadeřníci

Kontakty
zaměstnavatel: N&V Vulic s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 20000
Popis pozice
Renáta Cekovićová, tel.: 241484095 8:00-16:00, e-mail: mila.elkonto@seznam.cz

Zkušenost v oboru kadeřnictví
Znalost moderních střihů
Orientace v aktuálních trendech
Časová flexibilita
Vzdělání není podmínkou, upřednostňujeme zkušenosti a dovednosti
Veškeré dovednosti budou prověřeny při osobním pohovoru

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Onufriy Vasyl, tel.: 777919879, e-mail: onufriy@post.cz
Praha

KONTAKT : MANDZUK VASYL, tel.: 776 777 750 - pátek 16-17h POHOVOR NA SÍDLE FIRMY.
Praha

Praha

Pomocníci v kuchyni

gruzínská restaurace
Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

Nod Illia, tel.: 775520246, e-mail: nkmontsro@gmail.com
Praha

kontakt: Pradeep Gangapa Kotihal, e-mail: pradeepkg@gmail.com
Praha

volná místa Praha