Řidiči vysokozdvižných vozíků

Kontakty
zaměstnavatel: Sigloch Distribution k.s.
pracoviště: Průmyslová 290, 34601, www.lila-logistik.com
mzda: od 33000
Popis pozice
Náplň práce: nakládka a vykládka kamionů, obsluha vysokoregálového skladu, interní logistika. Požadujeme předchozí praxi s VZV, platný průkaz VZV. Nabízíme plný pracovní úvazek, zaměstnanecké benefity až 3.500 Kč, příspěvek na stravování a na dopravu, 5 týdnů dovolené. Prvním kontaktem ze strany uchazeče je zaslání profesního životopisu na i.fainova@sigloch.cz, popř.vyplnění dotaníku v místě sídla společnosti. Vybraní uchazeči splňující výše uvedené požadavky budou následně kontaktováni a zváni k osobnímu pohovoru.

Volná místa v okolí Horšovský Týn

Obsluha lakovací linky - příprava,lakování,kontrola

Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení. E-mailový nebo telefonický kontakt.

Seřizovač vstřikovacích lisů

Operátor skladu

Řidič nákladního automobilu

Řidič nákladního automobilu ve stavebnictví, strojní průkaz výhodou. Nutný telefonický kontakt.

pracovník/pracovnice kontroly kvality

o přímo ve výrobní hale odebírat výrobky ke kontrole a následně je přeměřovat v laboratoři oddělení ...

Obsluha montážní linky

Náplň práce: obsluha automatické montážní linky, zodpovědnost za optimální fungování montážní ...

volná místa Horšovský Týn