Učitel/ka - aprobace matematika pro SŠ

zaměstnavatel: Základní organizace SOU stavební Plzeň - pracoviště Horní Bříza
pracoviště: U klubu 302, 33012
mzda: od 32820 do 42780
Popis pozice
VŠ vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících
trestní bezúhonnost

Volná místa v okolí Dobříč

Operátor výroby - montáž plastových výlisků

Znalost ruštiny nebo ukrajinštiny výhodou Kontakt 8:00 - 16:00

Pracovník v souciálních službách - přímá obslužná péče

Nabízíme: - velmi zajímavé mzdové ohodnocení - prac. poměr na dobu neurčitou - příspěvek na ...

Řidič C+E

Řidičský průkaz skupiny C a E, profesní průkaz, platné psychotesty, cizí jazyk výhodou

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Hledáme zkušeného zedníka, ale i mladé hochy ochotné se něco naučit.

Pracovník/ce potravinářské výroby

Požadavky na uchazeče: - potravinářský průkaz Kontakt telefonicky 6:00 - 14:00 nebo e.mailem.

operátor výroby

stravenky, bonusy za docházku, přispěvek na penzijní pojištění,letní + zimní odměny

volná místa Dobříč