traktorista

Kontakty
zaměstnavatel: Vrčeňská zemědělská a.s.
pracoviště: Vrčeň 12, 33541
mzda: od 17300 do 30000
Popis pozice
Místo výkonu Vrčeň a přilehlé farmy a pozemky společnosti.
ŘP sk. T, prémie, příspěvek na dopravu. Osobní kontakt ve Vrčeni ve všední dny od 8:00 do 15:00, telefonicky od 8:00 do 16:00 na uvedeném telefonním čísle.

Volná místa v okolí Vrčeň

Svářeči

Požadujeme: Manuální zručnost, odolnost vůči zátěži, časová flexibilita, důslednost, dobrý ...

prodavač/ka

První kontakt e-mailem nebo telefonicky Nástup ihned nebo dle dohody. Smlouva na dobu určitou na ...

samostatný/á referent/ka

závodní stravování, příspěvek na penzijní přípojištění, na dopravu Prvotní kontakt na ...

natěrači kovů

První kontakt e-mailem nebo telefonicky po - pá od 10.00 do 14.00 hodin.

řidič vysokozdvižných vozíků

strojírenský kovodělník

volná místa Vrčeň