Prodavači smíšeného zboží

Kontakty
zaměstnavatel: Ngoc Thang Pham
pracoviště: U třešňovky 492, 18200
mzda: od 20000 do 23000
Popis pozice
Kontaktní osoba: BUI-externí účetní, tel.: 775 946 789; každý pátek od 15.00 do 17.00 hod., e-mail: vietvanb@gmail.com

Požadavky: fyzická zdatnost, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost,
plynulá vietnamština výhodou.
Bonusy: možnost stravování v provozovně
Životopisy zasílejte na uvedený e-mail: vietvanb@gmail.com.
Telefonicky každý pátek od 15.00 do 17.00 hod.

Volná místa v okolí Praha 8

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Vitaliya Slyvchuk, tel.: 774095329, e-mail: auto-life@email.cz

Ostatní uklízeči a pomocníci

Obsluha jeřábů

Kontakt: Gdovin Dušan, tel.: 00421 907 777 555; Po-PÁ 8.00-17.00, e-mail: dmgbardejov@email.cz

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu

Kontakt: Petříková Zuzana, e-mail: zuzana.petrikova@biano.com Rodilý mluvčí portugalština, znalost ...

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Hrdlička Khemchart, tel.: 725534392, e-mail: kimstudio2020@seznam.cz Znalost anglického jazyka - ...

Obchodní zástupci

Kontaktní osoba: Andriakova Karina, tel.: 775 607 001, e-mail: karinka.ua@seznam.cz Nutná ...

volná místa Praha 8