Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: Pure Storage Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 160000
Popis pozice
kontakt: Kavková Markéta, e-mail: marketa.kavkova@ibs-sro.com

Popis pozice: navrhovani a implementace kreativních nových algoritmů a technologií pro vysoce výkonné a vysoce spolehlivé systémy ( šest 9), práce na špičkovém kódu C++.
Vítány: zkušeností s vývojem softwaru (jakýkoliv programovací jazyk, školení C++)
cit pro design, schopnost týmové práce,zkušenosti s mnoha souvisejícími systémovými softwarovými projekty jsou velkým plusem, např.: distribuované systémy, operační systémy, linux, Hypervisors, Containers, Compiler Optimization, etc.

Volná místa v okolí Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

Číšníci a servírky

tel.: 608 349 902 Požadujeme znalost vietnamského jazyka Zkušenost v oboru výhodou
Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Kontaktní adresa: 5.května 1142, Praha 4, 140 00 Po a Čt 10-12,00h. Kontakt: Bazarov Oleksandr, ...
Praha

Pomocní montážní dělníci

Praha

Taxikáři osobních a malých dodávkových automobilů

Praha

ANALYTIK IT

KONTAKT : Ing. Jakub Prošek, e-mail: hr@bauergroup.cz / 777 412 204, jakkoh@seznam.cz
Praha

volná místa Praha

Nahoru