Obsluha čerpací stanice Benzina - směr Rozvadov

Kontakty
zaměstnavatel: David Kschier
pracoviště: Dobřany 129, 32100
mzda: od 30000 do 33000
Popis pozice
Bistro čerpací stanice se nachází na dálničním obchvatu Plzně, na kterém není potřeba dálniční známka. Jazykové dovednosti nejsou potřeba. Směny jsou v turnusech krátký/dlouhý týden v čase 7:00-19:00. Požadujeme řp. sk. B
Nabízíme: finanční bonusy za splněné cíle, finanční odměny
Osobní kontajkt na ČS po předchozí domluvě, telefonický kontakt ve všední dny od 8:00 do 16:00.

Volná místa v okolí Plzeň

React developer - junior

Požadujeme dobrou znalost programovacího jazyka REACT. Angličtina na komunikační úrovni.

Java developer - junior

Požadujeme dobrou znalost programovacího jazyka JAVA. Angličtina na komunikační úrovni.

pomocné stavební práce

Pomocné a stavební práce dle zakázek zaměstnavatele.
Plzeň

Manikér/ka, pedikér/ka

Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost. Provozní doba: 9:00 - 18:00 hod. Nabízíme: hlavní pracovní ...

Pomocné elektropráce

Elektro vzdělání výhodou. ŘP sk. B

Pomocný pracovník v lakovně

volná místa Plzeň