Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Kontakty
zaměstnavatel: Mšenské pekařství s.r.o.
pracoviště: Boleslavská 287, 27735
mzda: od 18900 do 21000
Popis pozice
- noční směny
Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

Volná místa v okolí Nosálov

Dělníci do výroby plechové střešní krytiny

- možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou Náplň práce: - obsluha výrobní linky a ...

Zedník

Požadujeme: min. základní vzdělání + praxi v oboru, spolehlivost, flexibilitu, zájem o práci, ŘP ...

Truhlář - tesař

Požadujeme: min. základní vzdělání + praxi v oboru, při vyučení v oboru není praxe podmínkou, ...

Učitelé na 2. stupni základních škol - aprobace M+F

Kontakt: telefonicky Mgr.Pravdová 315 697 003;

Učitelé na 1. stupni základních škol

Pomocní pracovníci

- zahradní, lesní a zemní práce Kontakt: telefonicky

volná místa Nosálov