Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s.
pracoviště: Praha
mzda: od 70000
Popis pozice
Balounová Michaela, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com

Bakalářské vzdělání, znalost anglického a arabského jazyka výhodou.

Volná místa v okolí Praha

Inženýři elektronici kontroly a řízení kvality

Martínková Marcela, e-mail: marcela.martinkova@porsche-engineering.cz Vzdělání v oboru ...
Praha

Java Developer

Kontakt: e-mail: recruitment@reasunta.tech Požadavky: nejméně bakalářské vzdělání
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

KONTAKT PRVOTNĚ TELEFONICKY : OKSANA SHELEVER, tel.: 777 052 269, e-mail: slavatf@seznam.cz, ...
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

DARJA SÝKOROVÁ, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com
Praha

Delivery Manager

Dobešová Michaela, e-mail: office@sharry.tech Řízení dodání produktu k zákazníkovi.
Praha

volná místa Praha