Head Researcher/ Vedoucí výzkumu

Kontakty
zaměstnavatel: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
pracoviště: Pekařská 664, 60200
mzda: od 80000
Popis pozice
PhD titul v neurovědách, biochemii nebo buněčné biologii nebo podobně
Praktické zkušenosti v biochemii, buněčné biologii (nezbytné)
znalost oblasti výzkumu neurodegenerativních poruch (žádoucí)
Minimálně 3 publikace v odborných periodikách
Výborná znalost angličtiny
Komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti
Řešení problémů a analytické dovednosti v kombinaci s proaktivním přístupem k hledání a
interpretaci výsledku
Týmově orientovaný přístup se schopností spolupracovat na definovaných cílech

5 týdnů dovolené, karta UP – program cafeterie, závodní stravování

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Projektový specialista

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Do úspěšné a dynamicky rozvíjející se finanční a ...

Kuchař - pizzař

První kontakt e-mailem. Pracovní pozice pro pobočku bistra, nutná zkušenost s přípravou kebabu, ...

Číšník/servírka

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Pomocná síla v kuchyni

volná místa Brno