Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Kontakty
zaměstnavatel: NIKAS INVEST DRUŽSTVO
pracoviště: Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
Shestak Adriana, tel.: 734421430 Pondělí 10 - 12 hod a Středa 10 - 12 hod

Jedná se o fyzicky namáhavou práci s pružnou pracovní dobou. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, dobrou fyzickou zdatnost, spolehlivost, chuť pracovat, kultivovanost, dobré jednání a vystupování, výpis RT

Volná místa v okolí Praha

Manipulační dělníci ve výrobě

Borodailiuk Pavlo, tel.: 727 970 821 Út : 11:00-15:00, e-mail: personalni@baumacht.cz Jedná se o ...
Praha

Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních

KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM - IVANA DIATILOVÁ, e-mail: info@magburgerhouse.cz
Praha

Návrháři a správci databází

KONTAKT : Belozerova Anželika, tel.: 777 311 154, e-mail: belozerova@seznam.cz ZNALOST PRÁCE NA ...
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Ilyashkovych Oleksandr, tel.: 607035086, e-mail: sv-ljas@email.cz
Praha

Uklízeči veřejných prostranství

Úklid ulic, veřejných prostor, zelených ploch kontakt bohdana.simunkova@optimia.cz 736646532 ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

volná místa Praha