ÚDRŽBÁŘI TRAVNATÝCH PLOCH - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Kontakty
zaměstnavatel: GOLF RESORT KARLŠTEJN a.s.
pracoviště: Liteň 272, 26727
mzda: od 22000 do 25000
Popis pozice
Požadujeme: časovou flexibilitu, řidičský průkaz B -T výhodou, spolehlivost. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, možnost ubytování. Kontakt: telefonicky, 9 - 15 hod., či e-mailem.

Volná místa v okolí Liteň

ZEDNÍCI - Kontakt: telefonicky

Kontakt: telefonicky.

ŘIDIČI NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU - Kontakt: telefonicky či e-mailem

Kontakt: telefonicky, 8 - 20 hod., či e-mailem
Karlštejn

operátor velínu na rozvod elektrické energie

-první kontakt se zaměstnavatelem: Mijatovic Milan,nedeljko.vujicic@elnosgroup.com -pracovní ...
Řevnice

Prodavač - prodavačka

Nabízíme: Zaměstnanecké slevy na vlastní výrobky, stravenkový paušál, podíl na tržbách. První ...
Řevnice

DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV

Kontakt:telefonicky 7-17 hod

POKRÝVAČI / PŘIDAVAČI

Upřesňující informace: práce ve výškách na střechách.Místo výkonu práce: zakázky po okrese Beroun ...

volná místa Liteň