Administrativní pracovník/pracovnice

Kontakty
zaměstnavatel: H + L EXPORT - IMPORT, s.r.o.
pracoviště: Vraný 1, 27373
mzda: od 21300
Popis pozice
Náplň práce:
- administrativní práce.

Kontakt Po - Pá telefonicky nebo e-mailem viz výše.

Volná místa v okolí Vraný

Pomocné zemědělské práce v rostliné a živočišné výrobě

Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

Požadujeme: flexibilitu a ochotu pracovat dle potřeby zvířat v kteroukoliv denní hodinu. Náplň ...
Kladno

Ošetřovatel skotu (krmič)

Pracovní náplň: ošetřování skotu, nahánění, asistence v automatizované dojírně, denní kontakt se ...

Pomocní dělníci v zemědělství a lesnictví

Požadujeme: dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost. Pracoviště se nachází na různých provozech ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Prodavač/ka v potravinách (maloobchod)

Požadujeme: znalost plynulého vietnamského jazyka výhodou. E-mailový kontakt viz výše.

volná místa Vraný