Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakty
zaměstnavatel: DANOL COMPANY s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 19500
Popis pozice
Kontakt: Bazarov Oleksandr, tel.: 776759969 volat pondělí, čtvrtek od 10-12:00 hod. nebo osobně od po - čt 10-12 hod. na adrese: 5. května 1142, Nusle, 140 00, Praha 4 - Na zvonku "Bazarova"

Volná místa v okolí Praha

Pomocní kuchaři

Šmídek David, e-mail: david.smidek@gastrogroup.cz Znalost ruského jazyka výhodou.
Praha

Java Developer

Kontakt: e-mail: recruitment@reasunta.tech Požadavky: nejméně bakalářské vzdělání
Praha

STĚHOVÁCI

KONTAKT : MORAD ZELMAT, tel.: 606 060 322
Praha

Taxikář/ka

KONTAKT : Singh Vikram, tel.: 774321598 - VOLAT 8-18h ZNALOST PRAHY VÍTÁNA. ZNALOST INDICKÉHO ...
Praha

Střihači

Hambalekova Lenka, tel.: 725 739 014 Střihač ve společnosti vyrábějící sportovní a taneční ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

HŰBNER Jan, tel.: 777772230, e-mail: hubner0330@gmail.com
Praha

volná místa Praha