Řidič/ka sk. C+E

Kontakty
zaměstnavatel: DUO TRANS CZ, s.r.o.
pracoviště: Klatovy, Klatovy
mzda: od 50000 do 50000
Popis pozice
Pravidelná linka Klatovy - Jihlava - Klatovy. Každý den doma.
Požadujeme ŘP sk. C+E, může být vyžadován výpis z rejstříku trestů, psychotesty, kartu do digitálního tachografu, profesní průkaz
Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek
Kontakt: telefonicky, e-mailem

Volná místa v okolí Klatovy

Zámečník

Požadujeme: znalost čtení technických výkresů
Klatovy

Lakýrník

Klatovy

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTA 12 T

Klatovy

Elektroinženýr výzkumný a vývojový pracovník

Požadujeme úplné vysokoškolské vzdělaní v oboru elektroniky či v příbuzném oboru, pracovní náplní ...
Klatovy

Pomocní kuchaři

Znalost přípravy asijské kuchyně, základní znalost čínského jazyka vítána. KONTAKT: Pavel Vačur - ...

Řidič nákladního vozidla

Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na ...

volná místa Klatovy