C++ programátor počítačových aplikací

Kontakty
zaměstnavatel: Dlubal Software s.r.o.
pracoviště: Anglická 414, 12000
mzda: od 30000
Popis pozice
KONTAKT : Younes ELFrem, tel.: 227 203 320, e-mail: younes.elfrem@dlubal.cz

Náplň práce:
Vývoj uživatelsky komfortního GUI a počítačových/web aplikací.
Spolupráce s dalšími vývojáři, analytiky, testery a vedoucími projektů.

BENEFIT :
příspevek na stravování, penzijní připojištění, mlutisport karta

Volná místa v okolí Praha 2

Ostatní uklízeči a pomocníci

Natalija Ivanyšyn, tel.: 774 402 968 úterý od 13 do 15 hod.

Maséři

Kontakt: Votruba Michal, tel.: 602 966 978, e-mail: votruba@tawan.cz

Číšníci a servírky

Carlos de Silva, tel.: 774 969 096 11-15h nebo osobně Nutné požadavky na Česky a Anglicky, ...

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

KONTAKT : Chodyk Mykhaylo, tel.: 739 460 043

Systémový administrátor/DevOps

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Sandreva Nadezhda, e-mail: recruiting@homodevelopus.com Ruský jazyk, ...

§97 d) Carlos de Silva, tel.: 774 969 096 11-15h nebo osobně Nutné požadavky na Česky a Anglicky, ...

volná místa Praha 2