Montéři kovových konstrukcí

Kontakty
zaměstnavatel: NEWE industrial assembly s. r. o.
pracoviště: Hrotovická-Průmyslová Zóna 159, 67401, www.newe.eu
mzda: od 55000 do 60000
Popis pozice
Popis práce:
• montáž ocelových konstrukcí a dopravníků v rámci EU i ČR,
• 4 týdenní turnusy,
• práce převážně v uzavřených prostorách.

Nabízíme:
• stabilita práce, dlouhodobou spolupráci,
• pravidelná turnusová volna,
• hrazené ubytování i dopravu,
• zaměstnanecké benefity: příspěvek na volnočasové aktivity (SODEXO Flexi Pass), roční odměny, týden dovolené navíc, odměny při pracovních jubileích, nadstandardní zdravotní péče, příspěvek na penzijní / životní spoření aj,
• možnost kariérního růstu,
• nástup dohodou (možno ihned).

Volná místa v okolí Třebíč

UČITEL/KA PRO VÝUKU MATEMATIKY

Nástup do práce od 1.2.2024. Prodloužení PS na dobu neurčitou se předpokládá po oboustranné ...

UČITEL/KA PRO VÝUKU ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA

První kontakt: - telefonicky: 773 634 344 od 10:00 do 16:00 hod. - e-mailem: blackeagle1@email.cz

OŠETŘOVATEL SKOTU - KYDAČ, STÁJNÍK, NOČNÍ HLÍDAČ (M/Ž)

Karosáři a autoklempíři

SVÁŘEČ

Jsme strojírenská firma s pokročilými zkušenostmi poskytující komplexní škálu služeb v oblasti ...

volná místa Třebíč