Učitel/ka teorie odborných předmětů oboru instalatér

zaměstnavatel: Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk
pracoviště: Zámecká 1, 56401
mzda: od 32820 do 42780
Popis pozice
Platová třída 12, platový stupeň dle praxe.
Po zkušební době osobní ohodnocení, odměny.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Příspěvek na stravování z FKSP a další benefity.
KONTAKT: e-mailem pechackova@zamek.zamberk.cz

Volná místa v okolí Kunvald

Kuchař/ka

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Hledáme zodpovědného a samostatného člověka, který chce pracovat a tato práce ho ...

POMOCNÍ KUCHAŘI

POŽADUJEME: - praxe ve velkokapacitní kuchyni - požadavek uvařit 200 jídel od jednoho druhu - ...

Betonáři a železobetonáři

KONTAKT: emailem Kaplan Petr Ing, prace@gastro-royal.cz

POŽADUJEME: praxe v potravinářském oboru KONTAKT: emailem Kaplan Petr Ing, prace@gastro-royal.cz

KUCHAŘ/KA

POŽADUJEME : praxe v oboru kuchař - kuchařka 3 roky Kontakt: e-mailem, ing. Kaplan Temis1@email.cz

POŽADUJEME : praxe v oboru 3 roky Kontakt: e-mailem, ing. Kaplan Temis1@email.cz

volná místa Kunvald