Kuchař/ka

Kontakty
zaměstnavatel: Tomáš Šimeček
pracoviště: Velké náměstí 358, 56169
mzda: od 45000
Popis pozice
Není nutné vyučení v oboru, důležité je chtít vařit a učit se.
Nabízíme:
- pro zájemce s delší dojezdovou vzdáleností možnost ubytování
- pružná pracovní doba
Kontakt: telefonicky 9 - 18 nebo osobně dle předchozí dohody

Volná místa v okolí Červená Voda

Pokojská

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Náplň práce je úklid pokojů, apartmánů, společných prostor, povlékání postelí, ...

Řidič nákladních vozidel

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: - řidičský průkaz skupiny C - profesní průkaz NABÍZÍME: zvláštní ...

LISAŘ/KA

Povolení k zaměstnání dle § 97 d) KONTAKT: telefonicky nebo email

ŘIDIČ/KA LINKOVÉHO AUTOBUSU

Začátek a konec jízd ve městě Králíky, Štíty, Cotkytle KONTAKT: telefonicky, email nebo osobně

ŘIDIČI NÁKLADNÍCH VOZIDEL MKD

KONTAKT: telefonicky (8.00 - 16.00) nebo email

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

CO BUDE TVOJÍ NÁPLNÍ PRÁCE: - komunikace s hosty a jejich obsluha - příprava a prostírání stolů - ...

volná místa Červená Voda