Full Stack Software Engineer (.NET and react.js)

Kontakty
zaměstnavatel: Session M Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 90000
Popis pozice
Práce na PC

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, multisport card, sick days, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní pojištění

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Šíp Martin, tel.: 771 266 321, e-mail: sipm@zenova.cz Požadované bezúhonnost, fyzicky náročná ...
Praha

Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti - omítk

e-mail: tikavizit@gmail.com
Praha

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Požadované vzdělání minimálně nižší střední odborné.
Praha

Vývojáři softwaru

Požadujeme: Znalost OOP, Expert v C#, NET, JavaScript, CSS, HTML. Zkušenost s React, Angular, REST ...
Praha

Pomocní skladníci

Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

Dorohiy Ivan, tel.: 777 208 386 Po a St od 9:00 do 12:00 hod, e-mail: dundagroup@email.cz, případně ...
Praha

volná místa Praha