Junior Developer

Kontakty
zaměstnavatel: Deutsche Börse Services s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 80000
Popis pozice
Vaše povinnosti:
o Práce v mezinárodním multilokačním prostředí
o Návrh a vývoj aplikace (aplikací) IFS pomocí Javy a různých frameworků
o Analýza obchodních požadavků a jejich implementace do aplikací
o Údržba, vylepšení a podpora výroby aplikací

Váš profil:
o Praktické zkušenosti s vývojem standardních a podnikových Java aplikací
o Zkušenosti s SQL databázemi
o Odpovědnost a spolehlivost za účelem včasného dodání dohodnutého rozsahu
o Znalost písemné i mluvené angličtiny
o Schopnost pracovat v mezinárodním týmu napříč lokalitami

Výhodou
o Předchozí znalost protokolu / zpráv SWIFT
o Zkušenosti s Spring (Framework, Boot, Security, Data, Integration)
o Zkušenosti na finančních trzích, zúčtování nebo bankovnictví
V pracovní smlouvě bude uveden název pozice "Junior Developer"

Volná místa v okolí Praha

Pracovníci montovaných staveb (stavební dělníci)

Georgieva Lenka, e-mail: georgiev.g@seznam.cz
Praha

Řidiči MKD

§97 d) Popovics Tatiana, tel.: 733163829, e-mail: ptv.vyn@gmail.com
Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Pytskiv Oksana, e-mail: pointexsro@gmail.com
Praha

Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci

Španělský jazyk na úrovni rodilý mluvčí výhodou. Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný životopis ...
Praha

Pomocní kuchaři

Čínská restaurace potřebuje pro zajištění provozu pomocné kuchaře se znalostí originální čínské ...
Praha

Finanční analytici

e-mail: petr.c@tabella.cz - anglický jazyk slovem i písmem výhodou - proaktivní přístup - ...
Praha

volná místa Praha