CNC soustružník/soustružnice

Kontakty
zaměstnavatel: MS ProTech s.r.o.
pracoviště: Radiměř 469, 56907
mzda: od 35000 do 45000
Popis pozice
Společnost MS ProTech se zabývá zakázkovou výrobou strojních dílů a kompletních sestav strojů. Do našeho týmu hledáme nového kolegu pro seřizovánía obsluhu CNC soustruhu.
POŽADAVKY: technické vzdělání, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost práce s měřidly
znalost programování a seřizování soustruhu, manuální zručnost, výhodou znalost programování v EdgeCam, nebo podobném softwaru, pečlivost, pořádnost, systematičnost
NABÍZÍME: příspěvek na stravování, penzijní připojištění, ohodnocení dle schopností a dosahovaných výkonů, příplatky za vícestrojovou obsluhu, možnost osobního a profesního růstu.
KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem

Volná místa v okolí Radiměř

Skladník/ice - expedient/ka

NÁPLŇ: příjem a zaskladnění zboží od dodavatelů, paletizace a kartonizace výrobků společnosti, ...

Dělník/ce v potravinářské výrobě

KONTAKT: emailem

Obsluha čerpací stanice

POŽADAVKY: zdravotní průkaz KONTAKT: telefonicky 9-16 hod, e-mailem

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha strojů a balení potravin KONTAKT: telefonicky (8-16h)

Prodavač/ka a servisní technik/čka kol a elektrokol

NABÍZÍME: bonus z prodeje, zvýhodněné nákupy kol pro rodinu Pracovní poměr i na zkrácený ...

Skladník/ce (pouze OZP)

(Pro OZZ, OZP) NÁPLŇ PRÁCE: rozbalování zboží, zařazování na skladovou pozici do regálů, manipulace ...

volná místa Radiměř