Tester

Kontakty
zaměstnavatel: Asseco Central Europe, a.s.
pracoviště: Šumavská 524, 60200
mzda: od 30000
Popis pozice
První kontakt: e-mailem.

Náplň práce:Provádění testů:
o Uživatelské manuální testy
o Testy interface a služeb (pomocí SoapUI)
o Zaznamenání a popis nalezených problémů, komunikace s vývojáři
Tvorba testovacích výstupů, reporting o stavech testů
Tvorba testovacích scénářů – Test analýza.
Požadavky:
Znalost principů a metodik testování
Praxe v oblasti testování, případně SW vývoje a / nebo znalost v oboru bankovnictví a obecně financí
Alespoň základní znalost databází - SQL přístup k datůmanglický jazyk -B2
Český jazyk- B2

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, variabilní složka mzdy, certifikační kurzy

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Sanitáři

První kontakt e-mailem nebo telefonicky ve všední dny 9:00-16:00 hod. Ukončená základní škola, ...

pokojská

První kontakt e-mailem. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Lékař/ka Stomatologické kliniky

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně se sídlem Pekařská 53, 602 00 Brno, IČ: ...

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Supervisor Technical Support

Dohlíží na každodenní práci specialistů technické podpory zabývajících se inženýrskými činnostmi, ...

elektromontér

volná místa Brno