Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur

Kontakty
zaměstnavatel: INVESTMENT AGENCY s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
Kontakt: tel: 739453050,
email: asistenka@sbs-security.eu
Místo výkonu práce je v městské části Praha- Řepy

Požadujeme: výpis z rejstříku trestů
Osvědčení strážný - vrátný výhodou
6 hodinové nebo 12 hodinové směny

Příspěvek na dopravu až 1000 Kč
náborový příspěvek až 12000 Kč

Volná místa v okolí Praha

Obchodní zástupci

tel.: 776890040 volat út-pá 10-12 hod., e-mail: muzeummuzeum@seznam.cz
Praha

Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy

Praha

Elektrikář - kontrolní a revizní činnosti

KONTAKT : M. Daňková, P. Sládek, F. Blína, tel.: 222646054, 602325777, 603436561, e-mail: ...
Praha

Specialisté v oblasti dopravy

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : MILOVAN MISHEVSKI, e-mail: liberim@yahoo.com Administrátor dopravy. ...
Praha

Řídící pracovníci v oblasti strategie a politiky organizací

Praha

Pomocní kuchaři

Kumar Anil, e-mail: anilkumar.ak36@gmail.com Částečná znalost indické kuchyně, angličtina výhodou.
Praha

volná místa Praha