Software developer

Kontakty
zaměstnavatel: Kindred. s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 90000
Popis pozice
Kontakt:email:zora.arazimova@publicisgroupe.cz
Upřesňující informace:
Musíte mít :
Plynulou angličtinu (nadřízený je cizinec a kolegové také)

Kvalifikace
o Budete mít zkušenosti prokazatelné zkušenosti jako Fullstack developer

Zkušenosti s těmito technologiemi:
Our tech stack with most common technologies marked in Bold:
o FE: React, Vue.js, HTML, CSS, SCSS
o BE: Node.js, .NET Framework, Python
o FS: Next.js
o Cloud: MS Azure
o CMS: Contentful, Strapi
o Communication: MS Teams
o PM: Jira
o SAAS: Contentful, Cloudinary, Swiftype, BigCommerce
o Tools: Git, JetBrains, Visual Studio Code, Figma

Zaměst.výhody:
5 týdnů dovolené, práce i na homeoffice, kurzy, vzdělávání, 3 dny sick days, občerstvení v kanceláři, rozpočet na vzdělávání, speciální odborné kurzy.

Volná místa v okolí Praha

Obchodníci pro betonové a lité podlahy

Ing., tel.: 602 584 211, e-mail: nohavicova@ppplacek.cz Minimální doba praxe 5 let. Zkušenosti z ...
Praha

Emailing / CRM developer

Kontakt:email:zora.arazimova@publicisgroupe.cz Upřesňující informace: Musíte mít Plynulou ...
Praha

Pracovníci ve službách a prodeji

e-mail: josefernandez@sezna.cz
Praha

Stavební lakýrníci a natěrači

Trinaca Pavol, tel.: 774346533, e-mail: ptrinaca@gmail.com Zaměstnanecké výhody: stravné lístky
Praha

Malíři interiérů

Praha

Financial Services Officer

Kontakt: email: tatiana.kralovicova@clearstream.com Vaše povinnosti: o Budete kultivovat vztahy s ...
Praha

volná místa Praha