Pomocní kuchaři

Kontakty
zaměstnavatel: Alienband s.r.o.
pracoviště: Tylova 473, 30100
mzda: od 20000
Popis pozice
Požadujeme: zdravotní průkaz, výpis z rejstříku trestů, anglický jazyk, noční provoz

Volná místa v okolí Plzeň

Elektrikář

Životopis prosíme předem na e-mail: acarelektro@gmail.com Požadujeme: Řidičský průkaz sk. B, praxe ...
Plzeň

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Zaměstnanecké výhody: zálohy, možnost ubytování

Prodavači smíšeného zboží

Doplňování a objednávání zboží, komunikace s dodavateli, dovoz zboží firemní dodávkou od ...

Zaměstnavatel bude požadovat výpis z RT, odpovídající zdravotní stav, práce včetně víkendů a ...
Plzeň

Znalost vietnamského jazyka výhodou. Schopnost pracovat pod tlakem Zvedání břemena nad 20 kg

Všeobecní administrativní pracovníci

Znalost ukrajinského jazyka podmínkou.

volná místa Plzeň