STAVEBNÍ DĚLNÍCI

Kontakty
zaměstnavatel: Pavlo Pylypets
pracoviště: Na Pahorku 27, 26601
mzda: od 18900
Popis pozice
Místo výkonu práce: Beroun (sídlo firmy) a celý Středočeský kraj. Požadavky: aktivní znalost ukrajinského jazyka. Upřesňující informace: práce i o víkendech. Kontakt: telefonicky.

Volná místa v okolí Beroun

MASÉŘI - Kontakt: telefonicky.

Znalost thajské masáže - olejová, lávové kameny, tradiční thajská. Certifikát tha masáže. Kontakt: ...

FRONT OFFICE MANAŽER/MANAŽERKA - Kontakt: e-mailem.

Znalost anglického jazyka a praxe v hotelovém provozu podmínkou. Kontakt: e-mailem.

PRODAVAČI SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ - Kontakt: telefonicky.

Znalost vietnamského jazyka výhodou. Schopnost pracovat pod tlakem, zvedání břemen nad 15 kg. ...

POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE STAVEBNICTVÍ - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Požadujeme: řidičský průkaz. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

ZDRAVOTNÍ LABORANTI, LABORATORNÍ ASISTENTI, VŠ - ODBORNÍ PRACOVNÍCI V LABORATORN

Pro cizince: nostrifikace, český jazyk. Kontakt: e-mailem.

SAMOSTATNÍ KUCHAŘI - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Povolení k zaměstnání dle §97 d). Požadujeme: znalost ČJ. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

volná místa Beroun