Junior GAP Specialist

Kontakty
zaměstnavatel: DEFEND INSURANCE HOLDING s.r.o.
pracoviště: Roztylská 1860, 14800
mzda: od 42000 do 55000
Popis pozice
podpora při likvidaci poj. událostí produktu GAP, zajištění správné dokumentace, kontakt se zákazníky a třetími stranami, dodržování správných postupů.

Anglický jazyk na velmi pokročilé úrovni (písemná i mluvená forma), min. SŠ vzdělání, pečlivost, důslednost, prozákaznický přístup, chuť se učit nové věci. Znalost MS Excel.

Kontakt: emailem: career@defendinsurance.eu

Volná místa v okolí Praha 4

GAP Specialist

Likvidace poj. událostí produktu GAP, zajištění správné dokumentace, kontakt se zákazníky a třetími ...

Ostatní pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

Znalost libanonské pokrmy rychlého občerstvení výhodou.

technologové (aplikovaná mechanika)

e-mail: praguerecicling@gmail.com znalost ukrajinského a ruského jazyka

Specialisté podpory podnikání, správci projektů

POVOLENÍ K ZAMĚSTNÁNÍ 90 dnů požadujeme: - výpis z registru trestů - jazykové schopnosti : ...

kuchaři

Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem: :Kontakt: ...

kuchaři

Kontakt: 731573845 restaurace PALATINO, Lomnicke´ho 1705/5 Praha 4

volná místa Praha 4