strojník energetických zařízení

Kontakty
zaměstnavatel: ŽĎAS, a.s.
pracoviště: Strojírenská 675, 59101
mzda: od 23400
Popis pozice
ZmK
ožadavky: min. základní vzdělání, 3 směnný provoz
Popis práce:
Topič provozuje a obsluhuje práškový, roštový a plynové kotle dle své kvalifikace v souladu s normou ČSN 070710
- při odstávkách kotlů provádí běžnou revizi a údržbu zařízení
- při velkých opravách a revizích spolupracuje s pracovníky strojní údržby teplárny
závodní stravování, 25 dní dovolené
Týden dovolené navíc, závodní stravování se slevou, příspěvek na penzijní připojištění, výhodné telefonní tarify a další
první kontakt e-mailem, osobně nebo telefonicky

Volná místa v okolí Sázava

Šéfkuchaři v pohostinství

ZmK Požadujeme -Organizační schopnosti, proaktivita, dobré komunikační schopnosti, orientace v ...

frézař

ZMK Požadavky: min. základní vzdělání, znalost práce na CNC obráběcích strojích výhodou, základní ...

Nákupčí

ZmK trestní bezúhonnost, znalost zboží z oboru drogerie, somácí potřeby, textil, znalost ...

maséři

certifikát - Thajské masáže s praxí - výhodou první kontakt e-mailem

maséři

kuchař

certifikát Thajská kuchyně, angličtina výhodou první kontakt e-mailem

volná místa Sázava