Číšník/servírka

Kontakty
zaměstnavatel: 365-7-24.cz s.r.o.
pracoviště: Plzeň, Plzeň
mzda: od 23000
Popis pozice
Hledáme šikovné číšníky/servírky do našich kaváren SiCAFFE.
Více na: https://sicake.cz/
Kontakt prosíme předem telefonicky nebo e-mailem.
Obsluha zákazníků, příjem a výdej objednávek, příprava nápojů a pohárů.
Potravinářský průkaz.
Čeština na komunikativní úrovni nezbytná, další jazyky výhodou pro komunikaci se zákazníky.

Volná místa v okolí Plzeň

Kuchař/ka - perská kuchyně

Požadavky: - znalost perské kuchyně - znalost perského, anglického a tureckého jazyka

Provozní pracovník/ce

Náplň práce: - zajištění provozu bistra (objednávání zboží, komunikace s dodavateli, plánování ...

Kuchař/ka

Požadujeme: znalost indické kuchyně, koření; výhodou je praxe v indické kuchyni a znalost obsluhy ...

Kuchař/ka

Požadujeme: znalost indické kuchyně, koření; výhodou praxe v indické kuchyni a znalost obsluhy ...

Kadeřník/kadeřnice

Kontakt: Stojanovič Dragan, e-mail: dragec@seznam.cz Znalost anglického jazyka výhodou.

Masér/ka

Požadavek Certifikát pro thajské masáže.

volná místa Plzeň